Showbiz

‘Ktheju Tokës’ kënga më e pëlqyer nga publiku, Jonida Maliqi shkëlqen në Amsterdam

Performanca e Jonida Maliqit është pritur shumë mirë nga publiku në Amsterdam. Sipas sondazhit të fundit. Kënga përfaqësuese e Shqipërisë 'Ktheju Tokës' renditet e dyta.
Featured image of article: ‘Ktheju Tokës’ kënga më e pëlqyer nga publiku, Jonida Maliqi shkëlqen në Amsterdam Jonida Maliqi.

Dita e madhe e 16 Majit po afron dhe Jonida Maliqi është më gati se kurrë të performojë ‘Ktheju Tokës’ në Tel Aviv. Përgatitjet e performancës kanë nisur dhe këngëtarja performoi në Amsterdam për herë të parë.

Publiku e ka pëlqyer shumë Jonida Maliqin në performancën e saj. Wiwiblogs është blogu kryesor i festivalit të muzikës europiane. Sipas një sondazhi, performanca e Jonida Maliqit në Amsterdam është pritur shumë mirë.

Në sondazhin e Wiwiblogs, Jonida Maliqi është në vendin e dytë ne 10.21% të votave. Vendin e parë e merr Hollanda dhe vendin e tretë Polonia.

Sipas sondazhit të Wiwiblogs.

Performanca e Jonida Maliqit në Amsterdam.


L.K/Dosja.al

Shto Koment