Politike

Kryetarja e LSI-së ndryshon look, Monika Kryemadhi përqafon trendin e ri. Politikanja kthehet në bionde

Siç shihet në foto politikanja ka prerë flokët dhe u ka ndryshuar ngjyrën. Kryemadhi ka përqafuar trendin e ri të modelit të flokëve ku dhe nga brune është kthyer në bionde.
Featured image of article: Kryetarja e LSI-së ndryshon look, Monika Kryemadhi përqafon trendin e ri. Politikanja kthehet në bionde Monika Kryemadhi

TIRANË– Kryetarja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka ndryshuar look. Kryemadhi ditën e djeshme ka qenë e ftuar në në emisionin “Java” në RTSH ku kësaj radhe është shfaqur krejt ndryshe.

Monika Kryemadhi

Siç shihet në foto politikanja ka prerë flokët dhe u ka ndryshuar ngjyrën. Kryemadhi ka përqafuar trendin e ri të modelit të flokëve ku dhe nga brune është kthyer në bionde.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Monika Kryemadhi

Kryemadhi ka lënë që në pah të bien flokët, pasi ajo është shfaqur pa makeup dhe shumë natyrale.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment