Showbiz

Kryeministrja serbe pret të bëhet prind, partnerja e saj shtatzënë (FOTOT)

Pasi bëri bujë të madhe me lidhjen e saj, kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç dhe partnerja e saj janë në pritje të fëmijës së parë.
Featured image of article: Kryeministrja serbe pret të bëhet prind, partnerja e saj shtatzënë (FOTOT) Ana Brnabiç dhe partnerja e saj Milica Gjurgjic
Përditësuar:

Pas një lidhje pothuajse 10-vjeçare kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç dhe partnerja e saj Milica Gjurgjic do bëhen prindër për herë të parë.

Sipas mediave serbe,e dashura e kryeministres është shtatzënë nëpërmjet një fekondimi artificial.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjurgjic aktualisht ka marrë pushimet e lindjes dhe po shijon periudhën e shtatzënisë. Për këtë lajm është shumë lumtur edhe kryeministrja e Serbisë.

J.V/K.H/Dosja.al

Ana Brnabiç dhe partnerja e saj Milica Gjurgjic

Shto Koment