Virale

Kryeministri nudo, Bashën s’e zgjon as Tinderi dhe thithja e kokainës nga Lefter Alla, si duken VIP-at në sfidën që po çmend rrjetin, s’përjashtohet as serioziteti i Gramoz Ruçit

Ajo që bie në sy nga disa prej personazhëve që mund të shikoni në foto-gallerinë është se rrjeti është treguar pak si shumë pikant me politikanët.
Featured image of article: Kryeministri nudo, Bashën s’e zgjon as Tinderi dhe thithja e kokainës nga Lefter Alla, si duken VIP-at në sfidën që po çmend rrjetin, s’përjashtohet as serioziteti i Gramoz Ruçit Disa nga VIP-at
Përditësuar:

TIRANË– Rrjeti po çmendet ditët e fundit nga një sfidë ku tregohet i njëjti person se si do të dukej në profeliet e katër rrjetet sociale. Bëhet fjalë për rrjetet si Linkeidin ku njerëzit shfaqin anën e tyre serioze, Facebook shfaqet familajriteti, në Instagram jeta e pasur e ndërsa në Tinder ana joshëse.

Ajo që bie në sy nga disa prej personazhëve që mund të shikoni në foto-gallerinë është se rrjeti është treguar pak si shumë pikant me politikanët. Siç e shikoni, për kryeministrin Edi Rama kanë rikthyer fotot e tij nudo në Tinder, ndërsa kryetarin e Opiztës e kanë vënë në gjumë gjith kohën, madje edhe në aplikacionin joshës. Gramoz ruçi shfaqet gjithë kohës serioz, por nuk është lënë pas as kryebashkiaku Lefter Alla dhe videoja e tij teksa thith koakinë. Sfida quhet dollypartonchallenge dhe fotot janë publikuar nga faqe të ndryshme në rrjetet sociale. Shijojini!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment