Politike

Kryemadhi deklaratë të fortë: Rama është skizofren, mund të dhunojë dhe ambasadoren Kim. Po s’i shkoi Vali Bizhga me tabake me ilaçe…

Kryemadhi u shpreh se Rama ushtron dhunë psikologjike ndaj ambasadorëve, duke shtuar dhe mund edhe t’i godasë ata.
Featured image of article: Kryemadhi deklaratë të fortë: Rama është skizofren, mund të dhunojë dhe ambasadoren Kim. Po s’i shkoi Vali Bizhga me tabake me ilaçe… Monika Kryemadhi, Edi Rama dhe Yuri Kim

TIRANË- Monika Kryemadhi, kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka bërë sot një deklaratë të fortë. Kryemadhi u shpreh se Rama ushtron dhunë psikologjike ndaj ambasadorëve, duke shtuar dhe mund edhe t’i godasë ata.

“Po thoni që Rama mund të qëllojë ambasadoren amerikane?”, u pyet Kryemadhi, e cila shtoi se nëse Ramës nuk i shkon Vali Bizhga me tabakën me ilaçe, ai kalon në skizofreni dhe mund të përdor dhunë.

PJESË NGA BISEDA

Ambasadorja e SHBA ka qenë në një presion të madh. Mos shikoni Ramën evropian në publik, ai është harbut, për dor presionin dhe dhunën psikilogjike, por është dhe skizofrenë mund t’i godasi ata.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po thoni që Rama mund të qëllojë ambasadoren amerikane?

Aq ia kap truri dhe po nuk i vajti Vali Bizhga me tabaka t’i thotë “Shef ja ku janë ilaçetm”, edhe mund të përdorë dhunë.

(A.B. Dosja.al)

2 Komente në “Kryemadhi deklaratë të fortë: Rama është skizofren, mund të dhunojë dhe ambasadoren Kim. Po s’i shkoi Vali Bizhga me tabake me ilaçe…

  1. Qka pret nga nje psikopat qe e akuzon babain e tij se ja palloj gruan dhe ja beri djalin Gregun,Ymer GELBAZA i ka te gjithe DOSJEN e tyre

  2. Si mund te pergojohet keshtu kryeministri, Zonja Kryemadhi e mban vehten per politikane,
    Keto qe thote Kryemadhi perbejne dhunim te figures te kryeministrit,
    Ky lloj dikreditimi qe kerkon te bej Kryemadhi ,eshte banal dhe I pa pranushem nga shoqeria.

Shto Koment