Aktualitet

Kryebashkiaku i Lushnjes me jelek antiplúmb? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit pas átentatit: Vishe o Fatos!

Në fakt fotoja, që shikoni është një modifikim i bërë një njeriu i memeve Genc Sejko, pasi ajo realja tregon momentin e betimit të Tushes si kryebashkiak.
Featured image of article: Kryebashkiaku i Lushnjes me jelek antiplúmb? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit pas átentatit: Vishe o Fatos! Fatos Tushe me jelek antiplumb
Përditësuar:

TIRANË– Kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe ka ‘veshur’ një jelek antiplumb vetëm disa orë pasi ra pre e një atentati me granatë. Në fakt fotoja, që shikoni është një modifikim i bërë një njeriu i memeve Genc Sejko, pasi ajo realja tregon momentin e betimit të Tushes si kryebashkiak.

Vishe o Fatos,”- shkruan Sejko krahas fotos ku ironizon faktin që kryebashkiakët tashmë kanë nevojë për antiplumb që të jenë të sigurtë.

Tushe u palgos bashkë me sekretaren e tij Erisa Qalliun, pas një atentatime granatë në zyrën e Bashkisë. Ish-shoferi, Gëzim Saraç, pas sherreve që ka pasur me Tushen u fut në zyrë dhe hodhi një granatë duke i plagosur të dy. Ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment