Virale

‘Kosova shpall rezultatin pas 10 orësh, Shqipëria pas 27 ditësh’, nuk përmbahet rrjeti, plasin memet

Ndryshe nga Shqipëria, në Kosovë zgjedhjet u zhvilluan pa asnjë problem, të rregullta, të lira dhe mbi të gjitha votat u numëruan shumë shpejt. Dhe pikërisht për këtë arsye ka plasur ironia në rrjet.
Featured image of article: ‘Kosova shpall rezultatin pas 10 orësh, Shqipëria pas 27 ditësh’, nuk përmbahet rrjeti, plasin memet

TIRANË– Zgjedhjet në Kosovë kanë qënë kryefjala e dy ditëve të fundit në Shqipëri. por më shumë sesa përfundimi në Shqipëri bëri përshtypje procesi, i cili u mbyll brenda një dite.

Ndryshe nga Shqipëria, në Kosovë zgjedhjet u zhvilluan pa asnjë problem, të rregullta, të lira dhe mbi të gjitha votat u numëruan shumë shpejt. Dhe pikërisht për këtë arsye ka plasur ironia në rrjet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Faqet e memeve kanë gjetur terren për të ironizuar politikën shqiptare, e cila duket se është ende larg asaj të Kosovës.

(k.m/dosja.a)

Një Koment në “‘Kosova shpall rezultatin pas 10 orësh, Shqipëria pas 27 ditësh’, nuk përmbahet rrjeti, plasin memet

  1. 2.7 muj i nxer rezutatet shqiperia dhe jo 27 dite.

Shto Koment