Showbiz

Koronavirusi i prek të afërmit, Kylie Jenner bën rrëfimin prekës: Është e frikshme

Në një pjesë të “trailer-it” Kylie është shprehur se është e dhimbshme kur njerzit e afërt infektohen me koronavirus.
Featured image of article: Koronavirusi i prek të afërmit, Kylie Jenner bën rrëfimin prekës: Është e frikshme kylie Jenner

BRITANI– Sëmundja vdekjeprurëse e koronavirusit mesa duket nuk ka kursyer as të afërmit e e miliarderes  22-vjeçare, Kylie Jenner.

Edhe pse ditën e djeshme ajo ka postuar foto në rrjetin e saj të ‘Instagram’ ku duket mjaft e lumtur, lajmi i trishtë është zbuluar gjatë “trailer-it” të Keeping Up With The Kardashians.

 

View this post on Instagram

 

oops not supposed to be showing you guys the new cozy skims 💁🏼‍♀️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një pjesë të “trailer-it” Kylie është shprehur se është e dhimbshme kur njerzit e afërt infektohen me koronavirus.  “Është e frikshme kur dikush aq i afërt ka rezultuar pozitiv,”.- ka thënë ajo.

Por megjithatë ajo nuk ka thënë se për kë bëhet fjalë dhe deri më tani nuk është bër publike në lidhje me infektimin e njerëzve të dashur të Kylie-t.

Burimi; bournemouthecho

(A.K. Dosja.al)

Shto Koment