Showbiz

Konservatorja e Gjuzit harron sutjenat në shtëpi, me gjoksin fushë flet për traditat: Fëmijëve do iu jap gji

Bushati shihet e veshur me një rrjetë të zezë, paksa transparente që të jep idenë se ka harruar reçipetat në shtëpi.
Featured image of article: Konservatorja e Gjuzit harron sutjenat në shtëpi, me gjoksin fushë flet për traditat: Fëmijëve do iu jap gji Silvana Bushati

TIRANË– Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit ka dhënë sërish shfaqje me gjoksi ne saj në emision.

E ftuar në “360 gradë”, Bushati shihet e veshur me një rrjetë të zezë, paksa transparente që të jep idenë se ka harruar reçipetat në shtëpi.

Silvana Bushati

Pavarësisht kësaj, Bushati u shpreh se është mjaft tradicionale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Unë jam shumë familjare. fëmijët e mi unë do t’i ushqej me gji dhe adhuroj të kem një familje,”- u shpreh Bushati ndër të tjera.

Silvana Bushati ra në sy për gjoksin e saj teksa Kujtim Gjuzi ia lakmoi duke u shprehur se ka një ballkon të rrezikshëm. Biseda u bë teksa të dy ishin të ftuar në “Proçesin Sportiv”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment