Aktualitet

Konflikt në Tiranë! Të rinjë përleshen tek “Rruga e Kavajës”

Paraprakisht mësohet se personat e përfshirë në konflikt kanë qenë të rinj dhe janë konfliktuar për arsye që ende nuk dihen.
Featured image of article: Konflikt në Tiranë! Të rinjë përleshen tek “Rruga e Kavajës” Pamje nga vendi i ngjarjes

TIRANË– Disa të afërm janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Paraprakisht mësohet se personat e përfshirë në konflikt kanë qenë të rinj dhe janë konfliktuar për arsye që ende nuk dihen.

Siç duket nga pamjet e mëposhtme të përfshirët në konflikt qarkullonin me një mjet tip “Volsvagen” me targa AA 3… YC. Policia ka mbërriur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet por ende nuk ka një version zyrtar lidhur mbi ngjarjen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet përse ka nisur konflikti dhe nëse ka persona të lënduar.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment