Showbiz

Koncert me standarde botërore, detaje të reja nga koncerti i Maluma-s. Ja sa do të jenë çmimet e biletave?

Maluma do të vijë në Tiranë më 14 mars dhe performanca e tij do të jetë në darkë.
Featured image of article: Koncert me standarde botërore, detaje të reja nga koncerti i Maluma-s. Ja sa do të jenë çmimet e biletave? Këngëtari, Maluma.

TIRANËKëngëtari i famshëm kolumbian  Maluma do të performojë më 14 mars në Tiranë, me një koncert madhështor që do të mbahet mbrëmjen e Ditës së Verës. 

Sipas publikimeve që ka bërë vetë këngëtari  koncerti mbahet  tek sheshi ” Nënë Tereza” dhe do të jetë me standarte  botërore.  

Ditën e sotme kanë dalë në shitje dhe biletat ku çmimet do të jenë sipas zonave të qëndrimit.  Sipas  dy posteve të shpërndara në rrjetet sociale shihet  se si do jetë struktura e skenës, po ashtu  çmimet do të jenë nga 3000 (25 euro)  do të jetë zona që quhet Mimosa Area dhe 4500(28 euro) do të jetë zona Cherry Area. Pra çmimet nuk do jenë aq të “kripura” siç u thanë por shumë herë më lirë se 370 dollarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
biletat pe koncertin e Malumes
skema e koncertit

Ai do të performojë këngët e tij më të njohura kështu që  fansat më  tij të zjarrtë mund të përgatiten për koncertin e shumëpritur. 

A.K/Dosja.al

 

Shto Koment