Argetim

Komode dhe me stil, shikoni kombinimet më të bukura për stinën e dimrit (FOTO)

Nëse je nga ato vajzat që nuk heq dorë nga fundet dhe fustanet edhe gjatë dimrit, në këtë artikull do të gjesh edhe modelet më fantastike për këtë stinë.
Përditësuar:

TIRANË- Vajza dimri erdhi dhe me siguri e keni bërë sërish një rrëmujë të madhe garderobën duke ndryshuar rrobat.

Edhe pse është dimër, dhe të gjithë vishen me pantallona dhe xhupa, mos u shqetësoni, ka dhe një zgjidhje për ju!

Në galerinë më sipër shikoni disa kombinime me stil që mund t’i vishni përgjatë këtij sezoni të ftohtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Cosmopolitan  

A.C/Dosja.al

Shto Koment