ORA : 10:49 | 13 Tetor, 2021

Komisioni/ Kushi flet për skenarët ndaj Covid: Jemi gati (DEBATET)

TIRANË– Ministrja e Arsimit, Evis Kushi deklaroi ditën e sotme se në rast se situata përkeqësohet nga Covid do të vihen në funksion skenarët e përgatitur. Ajo u shpreh gjatë Komisionit të Edukimit dhe Mjetet e Informimit Publik se nëse do të rriten shifrat nga Covid-19, i kanë gati skenarët për mësimin online dhe të … Vazhdoni me leximin e Komisioni/ Kushi flet për skenarët ndaj Covid: Jemi gati (DEBATET)