Showbiz

“Është e paligjshme të jesh kaq i mirë?” Robert Berisha sqaron situatën për komplimentin e fanses

Duhet të jetë e paligjshme të jesh kaq i mirë.
Featured image of article: “Është e paligjshme të jesh kaq i mirë?” Robert Berisha sqaron situatën për komplimentin e fanses Nora Istrefi dhe Robert Berisha

TIRANË- Në një kohë të shkurtër pas ndarjes nga partnerja e tij dhe njëkohësisht nëna e vajzës së tij, Nora Istrefi, kënëgëtari i njohur Robert Berisha po shijon të kohën e të qenurit beqar.

Dhe këtë e ka vertetuar vetë reperi përmes disa postimeve në Instastory.

Pra tashmë që të gjithë e dinë e  se Roberti është beqar janë ndjerë të lirë t’i shkruajnë për lidhje dhe romanca të reja.

Kështu ka bërë edhe një vajzë bionde e cila i ka shkruar robertit dhe ky i fundit ka publikuar mesazhet me të në Instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetë Berisha e falenderoi fansen pas mesazhit: “Duhet të jetë e paligjshme të jesh kaq i mirë”.

Ku jo vetëm e falenderoi por dhe u tregoi të gjithve në rrjetin social se biondja i bëri komplimet.

A.C/Dosja.al

Shto Koment