Showbiz

Komentuesi ofendon Aurora Ramazzotin pas shpërndarjes së fotos: Familja jote e bukur, nga ke dalë ti kaq e shëmtuar 

Aurora Ramazoti, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe sulmet ndaj saj nuk kanë munguar kurrë, por kohët e fundit ajo ka shpërndarë një mesazh shumë pozitiv, atë të shfaqjes së saj në rrjetet sociale natyrale, pa filtra për të mbuluar defektet fytyrës. 
Featured image of article: Komentuesi ofendon Aurora Ramazzotin pas shpërndarjes së fotos: Familja jote e bukur, nga ke dalë ti kaq e shëmtuar  Aurora Ramazzoti

ITALI-Aurora Ramazzoti, vajza e këngëtarit të njohur Eros Rammazotti, ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet pa filtra, por ndonëse komenteve pozitive ajo ka marrë dhe një koment ofendues.

Aurora Ramazzoti, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe sulmet ndaj saj nuk kanë munguar kurrë, por kohët e fundit ajo ka shpërndarë një mesazh shumë pozitiv, atë të shfaqjes së saj në rrjetet sociale natyrale, pa filtra për të mbuluar defektet fytyrës.

Në postim e shpërndarë Aurora tregoi lëkurën e saj me aknet, duke e shoqëruar me një shkrim.

“Përsosja jo vetëm që nuk ekziston, por as nuk është e bukur,”-ka shkruar ajo
Një koncept i rëndësishëm, por nga një nga ndjeksit e saj nuk e ka konceptuar të tillë duke i bërë një koment ofendues:Mamaja jote aq e bukur babai yt i bukur vëllezërit e tu të bukur, ndërsa ti kaq e shëmtuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Aurora Ramazzoti

Pas kësaj, nuk ka munguar përgjigja e Aurorës, e cila ka reaguar në mënyrë ironike dhe ofenduese ndaj komentuesit.

Aurora Ramazzoti

“Më mirë i shëmtuar jashtë apo i shëmtuar brenda?”- ka qenë përgjigja e saj.

Aurora Ramazzoti

Burimi:.leggo.it

(K.A.Dosja.al)

Shto Koment