Politike

Komenton largimet nga PS! Basha: Ka pasur dhe zëra kurajoz që janë ngritur!

VIDEO
Teksa ishte rrugës për Kavajë, kryedemokrati tha se ka pasur dhe zëra kurajoz brenda PS-së që janë ngritur dhe kanë folur kundër padrejtësive. 
Featured image of article: Komenton largimet nga PS! Basha: Ka pasur dhe zëra kurajoz që janë ngritur! Lulzim Basha

TIRANË– Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha komentoi ditën e sotme ndodhitë e fundit nga Partia Socialiste. Teksa ishte rrugës për Kavajë, kryedemokrati tha se ka pasur dhe zëra kurajoz brenda PS-së që janë ngritur dhe kanë folur kundër padrejtësive.


DEKLARATA:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

I patë dje deklarata e ambasadorëve, kriminelët sundojnë Shqipërinë, janë në listat e PS, atje ka pasur dhe zëra kurajoz që janë ngritur. Këtu kemi dhënë dhe do japim shembullin tonë të një liste të pastër. Është ekipi i fitores, PD ka resurse të jashtëzakonshme, janë të gjithë pjesë e një ekipi, jo thjesht rotacion, por ndryshimin e vërtetë për cdo shqiptar.

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Shto Koment