SportVirale

“Kombëtarja na bashkon”/ Nga Artan Hoxha, tek Kujtim Gjuzi, kush ishin ‘VIP-at’ që mbështetën kuqezinjtë nga stadiumi (FOTOT)

Lista e të ftuarva dominohej nga politikanët, si: Besa Shahini, Ervin Salianji, Ilir Meta, Taulant Balla dhe pa mungesën e Kujtim Gjuzit. 
Featured image of article: “Kombëtarja na bashkon”/ Nga Artan Hoxha, tek Kujtim Gjuzi, kush ishin ‘VIP-at’ që mbështetën kuqezinjtë nga stadiumi (FOTOT) VIP-at që mbështetën Kombëtaren

TIRANË– Ditën e djeshme Kombëtarja Shqiptare zhvilloi ndeshje ndaj Islandës të vlefshme për kualifikimin në Euro 2020.

Por kush ishin personat e famshëm që e mbështetën Kombëtaren nga afër, në shkallët e stadiumit “Elbasan Arena”?

Lista e të ftuarva dominohej nga politikanët, si: Besa Shahini, Ervin Salianji, Ilir Meta, Taulant Balla dhe pa mungesën e Kujtim Gjuzit.

Të pranishëm ishin edhe gazetarë si Artan Hoxha, apo modele si Oriola Marashi dhe Kejvina Kjella.

Djemtë tanë kuqezi fituan me rezultatin 4-2 ndaj ishullorëve, por ende nuk dihet se cili nga personazhet e mësipërm ishte oguri me fat.

(k.m./dosja.al)

Një Koment në ““Kombëtarja na bashkon”/ Nga Artan Hoxha, tek Kujtim Gjuzi, kush ishin ‘VIP-at’ që mbështetën kuqezinjtë nga stadiumi (FOTOT)

  1. Shqipnia e shkret me koken ne hi
    Na ka vipa me tepri

Shto Koment