Aktualitet

KOLAPS te Aeroporti i Rinasit! Të rinjtë e të moshuarit presin me orë të tëra me valixhe në duar, garda e sigurisë shpërndan ujë

VIDEO
Në fotot dhe videot e siguruara nga Dosja.al, të rinjtë e të moshuarit presin ulur në ambientet e jashtme të aeroportit, ndërsa ende nuk kanë marrë një përgjigjje përfundimtare për nisjen e fluturimeve të pezulluara

TIRANË– Aeroporti ‘Nënë Tereza’ në Rinas është përfshirë në kolaps, pasi qindra qytetarë presin për të nisur fluturimet e prenotuara.

Në fotot dhe videot e siguruara nga Dosja.al, të rinjtë e të moshuarit presin ulur në ambientet e jashtme të aeroportit, ndërsa ende nuk kanë marrë një përgjigjje përfundimtare për nisjen e fluturimeve të pezulluara që prej ditës së djeshme.

Punonjësit e gardës së sigurisë shihen teska shpërndajnë ujë tëk personat që presin me padurim një njoftim për fillimin e fluturimeve

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


LAJMI KRYESOR: Greva në Rinas/ Arrestohen 3 kontrollorë, mbi 20 të shoqëruar gjatë mesnatës! Ushtria dhe FNSH-ja marrin në mbrojtje aeroportin, pritet marrëveshje me homologët e NATO-s (ZHVILLIMET)

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment