Aktualitet

Kokëulur, pa thënë asgjë për takimin/ Rama del i vetëm nga banesa e familjes Rasha, futet direkt në makinën e blinduar

VIDEO
Rama nuk zgjodhi të fliste për gazetarët e pranishëm duke vendosur që të largohej menjëerë pas takimit.
Featured image of article: Kokëulur, pa thënë asgjë për takimin/ Rama del i vetëm nga banesa e familjes Rasha, futet direkt në makinën e blinduar Edi Rama
Përditësuar:

TIRANË-Kryeministri Edi Rama ka lënë banesën e familjes Rasha të cilën e ka vizituar tre herë pas ardhjes së tij nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Rama ishte i vetëm, i pashoqëruar nga asnjë politikan i PS-së. Rama shihet i shoqëruar nga dy anëtarë të familjes Rasha të cilët e percjellin Ramën deri në dalje të rrugës, aty ku e priste makina e blinduar.


Rama nuk zgjodhi të fliste për gazetarët e pranishëm duke vendosur që të largohej menjëherë pas takimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kryeministri Rama vizitoi sot për herë të tretë familjen Rasha. Kjo vizitë e kreut të qeverisë erdhi një ditë pasi qeveria akordoi një pension special për këtë familje. Babai i 25 vjeçarit Klodian Rasha, Qazim Rasha e cilësoi këtë veprim si vrasje për herë të dytë të të birit, dhe shtoi se ai nuk ka nevojë për mëshirë, por për drejtësi.

(A.B)/Dosja.al

2 Komente në “Kokëulur, pa thënë asgjë për takimin/ Rama del i vetëm nga banesa e familjes Rasha, futet direkt në makinën e blinduar

  1. Ky varases I NDYR i lindur i Vret Naten dhe I shperblen qan Diten. Kush e paranon ate Krim dhunus qe futen ne shtepine e Shqiptarve nje Vrases Kriminel dhunus e perdhunues i sa femrave dhe i digjet shpirti katilit per Femrat Spiropalla KURVA Bordello ka mbushur Rilindjen E KURVAVE dhe qeverrine e Putabnave!

  2. 8 Dhjetor 1990 – Lëvizja studentore.
    8 Dhjetor 2020 – Vrasja e Klodian Rasha.

    Kjo vrasje makabër e të riut, në moshën me të bukur të tij, NUK mund të justifikohet edhe 300 herë po të shkojë Kryemisteri tek babai i Klodianit?!
    Kryemisteri publikoi vendimin: Vrasje aksidentale e quajti këtë KRIM SHTETEROR! TURP! TURP! TURP!
    Kjo do të thotë: Ne jemi diktatura e re dhe askush nga populli të mos guxojë të na kundërshtojë…se ndryshe përfundon i vrarë…!

Shto Koment