Aktualitet

Kokëulur dhe me duar të lidhura, Nevaldo Hajdaraj i kërkon falje babait të Klodian Rashës

VIDEO
Avokati i të akuzuarit për vrasje me dashje kërkoi ndryshimin të akuzës në kapërcim të kushteve të mbrojtjes së nevojshme. Ai gjithashtu ka kërkuar gjykim të shkurtuar. 
Featured image of article: Kokëulur dhe me duar të lidhura, Nevaldo Hajdaraj i kërkon falje babait të Klodian Rashës

TIRANË– Efektivi i policisë Nevaldo Hajdaraj ka kaluar në gjykim për akuzën vrasje më dashje të 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Avokati i të akuzuarit për vrasje me dashje kërkoi ndryshimin të akuzës në kapërcim të kushteve të mbrojtjes së nevojshme. Ai gjithashtu ka kërkuar gjykim të shkurtuar.


Nevaldo Hajdaraj i ka kërkuar falje në seancë babait të Klodian Rashës për ngjarjen e ndodhur mëngjesin e 25 dhejtorit të vitit të kaluar ku mbeti i vrarë 25-vjeçari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: Vrasja e Klodjan Rashës, kalon për gjykim çështja ndaj Nevaldo Hadëraj! Avokati kërkon ndryshim akuze dhe gjykim të shkurtuar, ish-efektivi i kërkon falje babait të viktimës

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment