Aktualitet

Kokën ia preu me kosë/ Zbardhen detaje tronditëse nga horrori në Pogradec, Olsi Çekiçi e rrahu fillimisht me dru nënën, i vëllai s’i ndau dot

Mes tyre ka ndërhyrë vëllai i autorit të krimit, por nuk ia dalë dot mbanë që t’i ndajë. Çekiçi ka plagpsur dhe të vëllanë dhe më pas ka marrë kosën dhe i ka prerë kokën të ëmës.
Featured image of article: Kokën ia preu me kosë/ Zbardhen detaje tronditëse nga horrori në Pogradec, Olsi Çekiçi e rrahu fillimisht me dru nënën, i vëllai s’i ndau dot Olsi Çekiçi

POGRADECDosja.al ka zbardhur detaje të reja nga krimi horror në Buçimas të Pogradecit. Mësohet se fillimisht, Olsi Çekiçi ka qëlluar me dru nënën e tij Firdese Çekiçi.

Mes tyre ka ndërhyrë vëllai i autorit të krimit, por nuk ia dalë dot mbanë që t’i ndajë. Çekiçi ka plagpsur dhe të vëllanë dhe më pas ka marrë kosën dhe i ka prerë kokën të ëmës.

Kokën ia vari tek dera e jashtme, ndërsa trupin ia la në tokë. E gjithë skena u pa nga vëllai i 44-vjeçarit që vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe vajza e tij e tij e mitur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Olsi Çekiçi është arrestuar dhe nuk ka shfaqur asnjë pendesë për krimin, duke u shorehur se një ditë do të ndodhte. Ai ishte arrestuar për drogë më herët dhe njihej si problematic në lagje.

(f.m./dosja.al)

Shto Koment