Showbiz

“Kokë e këmbë e dashuruar”, Fifi flet për herë të parë për jetën e saj private (VIDEO)

Gjatë emisionit edhe Fifi është vënë përballë disa  sfidave, prej të cilave edhe ka zbuluar disa të vërteta për jetën e saj private.
Featured image of article: “Kokë e këmbë e dashuruar”, Fifi flet për herë të parë për jetën e saj private (VIDEO) Fifi

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Fifi, është një prej emrave më të  dashur për publikun shqiptar.

Ajo është gjithmonë pjesë e emisionit “Shiko Kush LUAN”, emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollca në “Top Channel”.

Gjatë emisionit edhe Fifi është vënë përballë disa  sfidave, prej të cilave edhe ka zbuluar disa të vërteta për jetën e saj private.

Këtë herë përmes pyetjes: Një zog na ka thënë se zemra jote nuk është single. Është e vërtetë apo zogjtë ia fusin kot ndonjëherë?– këngëtarja është shprehur pa u menduar dy here.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

@fifi.official.fr pranon se është single, por jo zemra e saj & @ermal.fejzullahu tregon nëse ai dhe Ariana do të bëjnë një tjetër djalë 🙈😊 #ShikoKushLUAN🔥🔥🔥 @shikokushluan

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

 “Në fakt zemra ime nuk është single, ama unë single jam. Jam tepër e dashuruar. Kokë e këmbë.’-ka thënë ajo, pa zbuluar më shumë detaje për burrin që i ka vjedhur zemrën.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment