Sport

Kohë të vështira, por mesfushori i kombëtares merr një dhuratë të madhe

Taulanti ka vendosur ta quaj djalin e tij të porsa lindur, Klevis. “Mirë se erdhe në botë ëngjëlli im i vogël.
Featured image of article: Kohë të vështira, por mesfushori i kombëtares merr një dhuratë të madhe Foto ilustruse

Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti i Bazelit ka shpërndarë një foto në Instagram ku njofton ardhjen në jetë të djalit të tij.

Taulanti ka vendosur ta quaj djalin e tij të porsa lindur, Klevis. “Mirë se erdhe në botë ëngjëlli im i vogël. Nëna dhe babai të duan pafund, Klevis Xhaka”, ishin fjalët e mesfushorit kuqezi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.Ç/Dosja.al)

Shto Koment