Kuriozitete

Koha për plazh! Çfarë duhet të merrni me vete patjetër në plazh, këshillat për vajzat

Ndoshta shumë prej jush mund te jenë duke bërë gati valixhen për të shkuar me pushime diku.
Featured image of article: Koha për plazh! Çfarë duhet të merrni me vete patjetër në plazh, këshillat për vajzat Pushime

TIRANË– Temperaturat janë rritur dhe tashmë njerëzit kanë zgjedhur që fundjavat ti kalojnë në plazh. Ndoshta shumë prej jush mund te jenë duke bërë gati valixhen për të shkuar me pushime diku. Është shumë e thjeshtë për të ndarë mendjen, mjafton të lexoni këtë artikull.

Çanta e kashtës

Cantat e tilla kanë një karakter shumë veror, por nga ana tjetër janë edhe shumë komode për t’u marrë me vete kudo.

Kremi mbrojtës dhe bizhuteritë

Bizhuteritë do t’u duhen nëse vendosni të dilni për aperitiv, ose për evente të ngjashme gjatë kohës që jeni në plazh. Vetëm se duhet të keni parasysh që të merrni bizhuteri të lehta dhe jo bizhuteri që bien shumë në sy.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Syze dhe kapele

Veç faktit që shërbejnë për të na mbrojtur nga dielli, syzet dhe kapela do të na bëjnë të dukemi edhe më bukur.

Një fustan i lehtë

Një fustan i lehtë dhe komod është perfekt për t’u marrë me vete në plazh. Mund ta vishni kur dilni për të blerë diçka, apo nëse dëshironi të bëni një shëtitje pas plazhit.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment