Aktualitet

“Koalicioni bashkues i shqiptarëve që do të udhëheqë dekadën”, Kryemadhi publikon VIDEON nga nënshkrimi i marrëveshjes me Bashën

VIDEO
Kryemadhi shkruan se ky partneritet do të sjellë ndryshimin, ku ka publikuar një video nga nënshkrimi i marrëveshjes ditën e djeshme me kreun e PD Lulzim Basha,.
Featured image of article: “Koalicioni bashkues i shqiptarëve që do të udhëheqë dekadën”, Kryemadhi publikon VIDEON nga nënshkrimi i marrëveshjes me Bashën Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha

TIRANË-Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ka cilësuar si koalicionin opozitar bashkues të shqiptarëve dhe që do të udhëheqë dekadën.

Përmes një postimi në “Facebook”, Kryemadhi shkruan se ky partneritet do të sjellë ndryshimin, ku ka publikuar një video nga nënshkrimi i marrëveshjes ditën e djeshme me kreun e PD Lulzim Basha,.

Dua të garantoj të gjithë shqiptarët se ky partneritet do të sjellë ndryshimin, se është koalicion bashkues i të gjithë shqiptarëve, e që do të udhëheqë dekadën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

SHQIPËRIA SHTËPIA QË FITON! SHQIPËRIA SHTËPIA JUAJ!”, shkruan Kryemadhi.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment