Politike

Koalicion me Lulzim Bashën pas zgjedhjeve? Rama: Ditën që mua shqiptarët nuk do të më votojnë më për të qenë kryeministër, do t’iu…

Teksa po prezantonte platformën digjitale të Partisë Socialiste, ai është shprehur ndër të tjera se ditën që nuk do të votohet më për kryeministër do ju shpreh të gjithëve mirënjohjen dhe mbështetjen që ka marrë gajtë këtyre 8 viteve. 
Featured image of article: Koalicion me Lulzim Bashën pas zgjedhjeve? Rama: Ditën që mua shqiptarët nuk do të më votojnë më për të qenë kryeministër, do t’iu… Edi Rama

TIRANË- Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i pyetur se çfarë do të bëjë nëse do të humb zgjdhjet që do të zhvillohen më 25 prill, është përgjigjur se do t’iu jap një përqafim të gjithë shqiptarëve ndërsa do to japë stafetën partisë tjetër.

Teksa po prezantonte platformën digjitale të Partisë Socialiste, ai është shprehur ndër të tjera se ditën që nuk do të votohet më për kryeministër do ju shpreh të gjithëve mirënjohjen dhe mbështetjen që ka marrë gjatë këtyre 8 viteve.

Ditën që mua shqiptarët nuk do të më votojnë më për të qenë kryeministër, do t’iu jap një përqafim të madh, dhe do tiu lë vendin të tjerëve. Do tiu shpreh të gjithëve mirënjohjen për mbështetjen që më kanë dhënë në gjithë këto kohë.” është shprehur Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.k.dosja.al)

Shto Koment