Sport

VIDEO/ Tifozët i zgjatën duart për ta takuar, Kloop tërbohet me veprimin e tyre: Largojini ato dreq…!

VIDEO
Trajneri i Liverpool, Jurgen Kloop, nuk ka qenë aspak i kënaqur me tifozët pak momente para fillimit të ndeshjes së Champions League.
Featured image of article: VIDEO/ Tifozët i zgjatën duart për ta takuar, Kloop tërbohet me veprimin e tyre: Largojini ato dreq…! Jurgen Klopp

BRITANI E MADHE- Koronavirus ka mbërthyer Europën dhe frika është reale ku secili nga ne duhet të tregohet i kujdesshëm.

Trajneri i Liverpool, Jurgen Kloop, nuk ka qenë aspak i kënaqur me tifozët pak momente para fillimit të ndeshjes së Champions League.

Gjatë momentit të futjes së ekipeve në fushën e lojês, disa tifozë kanë zgjatur duart drejt Kloop, i cili është zemëruar dhe ka filluar t’u bërtasë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Reagimi i Klopp ka qenë shumë i ashpër ndaj tyre, duke mbajtur gjatë gjithë kohës duart në xhepat e xhupit të tij.

’Largojini ato dreq duarsh’’, ishin fjalët që Klopp iu drejtua tifozëve.

(e.ç./dosja.al)

Shto Koment