Showbiz

Klaudia Pepa më seksi se kurrë, me bikini të vogla ekspozon pjesën intime: Më thirrni luleshtrydhe (FOTO)

Klaudia Pepa ka vendosur të thyejë të gjitha ‘rregullat’ për këtë verë. Me bikini të vogla balerinës për pak i del pjesa intime.
Featured image of article: Klaudia Pepa më seksi se kurrë, me bikini të vogla ekspozon pjesën intime: Më thirrni luleshtrydhe (FOTO) Balerina, Klaudia Pepa.

TIRANË– Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit.

Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy bien bikinit e vogla që për pak ekzpozojnë pjesën intime.

“Më thirrni luleshtrydhe,”- shkruan Klaudia Pepa përbri fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.

Balerina rrëmbeu gjithë vëmendjen me foton provokuese!

Postimi i Klaudia Pepës në Instagram.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment