Showbiz

“Kjo jam unë, plot lip fillers dhe botoks”, Armina Mevlani pranon ndërhyrjet estetike në fytyrë?

"Më vjen keq t'iu zhgënjej djema! Kjo jam unë, e mbushur plot me lip fillers dhe botoks!"
Featured image of article: “Kjo jam unë, plot lip fillers dhe botoks”, Armina Mevlani pranon ndërhyrjet estetike në fytyrë? Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja Armina Mevlani ka dalë me një “deklaratë” të papritur. Në një postim në Instastory, Armina shkruan: “Më vjen keq t’iu zhgënjej djema! Kjo jam unë, e mbushur plot me lip fillers dhe botoks!“, shkruan Mevlani në postimin e saj në Instastory.

Postimi i Armina Mevlanit ne Instastory

Nuk e dimë nëse Armina e ka me të vërtetë këtë postim dhe është ky një pohim se ajo ka ndërhyrje estetike në fytyrën e saj.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment