Showbiz

“Kjo jam unë”/ Armina Mevlani publikon foton, vajza që qëndron gjysmë veshur në vaskë me libër në dorë: Ndihmoje burrin t’ja dalë mbanë…

FOTO
Armina ka postuar foton e një vajze që qëndron e ulur në vaskë, duke lexuar librin: 'Ndihmoje burrin t’ja dalë mbanë' dhe sipër saj shkruan:'Kjo jam une'.
Featured image of article: “Kjo jam unë”/ Armina Mevlani publikon foton, vajza që qëndron gjysmë veshur në vaskë me libër në dorë: Ndihmoje burrin t’ja dalë mbanë… Armina Mevlani
Përditësuar:

TIRANE– Për të gjithë ju që nuk e dinit se si Armina Mevlani qëndron në shtëpi, jua tregojmë ne- gjysëm zhveshur në vaskë, duke lexuar libër. Të paktë këte ka zbuluar bloggerja në instastory.

Armina ka postuar foton e një vajze që qëndron e ulur në vaskë, duke lexuar librin: ‘Ndihmoje burrin t’ja dalë mbanë’ dhe sipër saj shkruan:

‘Kjo jam une’

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
instastory- Armina Mevlani

Mesa duket kjo është pamja që Shkëlqen Berisha shikon ne disa raste- Arminën e ulur në vaskë duke lexuar libra që e udhëzojnë se si të ndihmojë partnerin e saj.

Kot nuk thonë që idetë më të mira vijnë në banjo, ndaj dhe bloggerja zgjedh të njëjtën taktikë si vajza në foto.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment