Horoskopi

“Kjo e enjte paraqitet mjaft e rënduar për dashurinë”, njihuni me parashikimin e horoskopit: Në punë do keni zhvillime pozitive

Në dashuri duhet të flisni dhe të sqaroheni, pasi prej kohësh gjërat nuk po funksionojë. Në punë mund të ketë zhvillime të reja dhe mundësi të papritura.
Featured image of article: “Kjo e enjte paraqitet mjaft e rënduar për dashurinë”, njihuni me parashikimin e horoskopit: Në punë do keni zhvillime pozitive Foto ilustruese

TIRANË- Ky është horoskopi për ditën e enjte 23 korrik 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut Paolo Fox dhe mësoni si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

DASHI- Me ndikimin e favorshëm të Diellit, tashmë do të keni energjitë e duhura për ta kaluar ditën pozitivisht. Dashuria paraqitet mjaft e favorshme. Në punë, do keni mundësi që të zgjidhni çështje të mbetura pezull, në mënyrë që të vlejnë mendimet tuaja.

DEMI- Në dashuri duhet të flisni dhe të sqaroheni, pasi prej kohësh gjërat nuk po funksionojë. Në punë mund të ketë zhvillime të reja dhe mundësi të papritura.

BINJAKËT- Gjërat nuk do të shkojnë siç ju dëshironi në dashuri. Në punë, mund të keni mundësi të reja, por momentalisht mund të mos jeni shumë të gatshëm.

GAFORRJA- Nuk do të keni shumë dëshirë për tu njohur me njerëz të rinj, nëse jeni vetëm. Ndërsa kush është në një lidhje prej shumë kohësh, mund të mendojë për zyrtarizimin e saj. Në punë, duhet të bëni kujdes, ndaj atyre që nuk janë në anën tuaj.

LUANI- Jeta sentimentale do të ecë më mirë, sidomos për gjithë ata që janë në një lidhje. Do të keni dëshirë për të programuar diçka, me një person që e keni përzemër. Në punë ju presin ndryshime të rëndësishme.

VIRGJËRESHA- Me praninë e Hënës në shenjën tuaj, do të jeni më kokëfortë se zakonisht gjatë kësaj dite. Do të keni dëshirë për të vepruar dhe nuk do arrini që të rrini në vend. Bëni mirë që gjatë kësaj periudhe, nuk duhet të humbni kohë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

PESHORJA- Takimet gjatë këtyre ditëve janë mjaft të rëndësishme, ndaj bëni mirë që të organizoni diçka. Ka çështje ekonomike dhe ligjore, lidhur me të cilat duhet të diskutoni dhe të gjeni zgjidhje.

AKREPI- Dashuria në këtë moment nuk ndodhet në periudhën më të mirë të saj. Megjithatë përfitoni dhe organizoni diçka romantike, pasi Venusi është në anën tuaj. Puna paraqitet mjaft e lodhshme dhe e ngarkuar, ndaj mos u demoralizoni.

SHIGJETARI- E enjtja do të jetë nën ritmin e duhur, ku do të ndiheni mjaft të lodhur dhe nervoz. Rrezikoni që të debatoni edhe për gjëra të kota. Në punë, mund të ndryshoni ide lidhur me diçka me rëndësi.

BRICJAPI- Me ndikimin e favorshëm të Hënës, do keni mundësi që të riktheheni në lojë në dashuri. Do të jeni të pavendosur mes dy personave, por ju duhet të bëni një zgjedhje. Në punë, mund të gjeni zgjidhje.

UJORI- Në dashuri do të ketë një riafrim, ose një person i cili ju intereson do të shfaqë pëlqim për ju. Në punë zhvillimet parashikohen pozitive, ku do të gjeni mbështetje.

PESHQIT- Kjo e enjte paraqitet mjaft e rënduar për dashurinë, pasi do e keni Hënën kundër. Bëni mirë që të largoheni nga njerëzit me të cilët nuk ia vlen që të shoqëroheni. Bëni kujdes me çështjet ligjore.

Shto Koment