Showbiz

 “Kisha qejf e s’doja t’ja prishja”, ‘Luzja’ tegon ç’bëri për djalin që i rrëmbeu zemrën në gjimnaz: Kam qenë e rrezikshme ore…

Gjatë intervistës në emision, aktorja ka folur më gjerë edhe për jetën e saj private, duke zbuluar në këtë rast edhe takimin e parë që ka pasur me një djalë.
Featured image of article:  “Kisha qejf e s’doja t’ja prishja”, ‘Luzja’ tegon ç’bëri për djalin që i rrëmbeu zemrën në gjimnaz: Kam qenë e rrezikshme ore… Renada Caci

TIRANË- Renada Caci, një prej aktoreve më të dashura të publikut shqiptar, teksa ka qenë  e ftuar mbrëmjen e së dielës në “E Diell” ka shkrirë së qeshuri të gjithë publikun, jo vetëm  në studio por edhe në shtëpi.

Gjatë intervistës në emision, aktorja ka folur më gjerë edhe për jetën e saj private, duke zbuluar në këtë rast edhe takimin e parë që ka pasur me një djalë.

 

 

View this post on Instagram

 

Si ka qenë dashuria e parë e Renadës? Po takimi i parë pse nuk shkoi siç duhej? #ediellnetopchannel @topchannelalbania @ervinkurti @renada.caci

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on

Ervini: Si ka qenë puthja jote e parë?

Aktorja: Obobo me këto gjëra merret ky, thashethemaxhi. Ç’të duhet ty? Ajo është gjë private.

Por pas insistimit të Ervinit Caci ka treguar:  Dashuria e parë që më ka rrahur zemra fort ka qenë jashtë shkollës së mesme, pak më e vogël, kam qenë e rrezikshme ore. Ditën e parë të takimit kam pirë birrë dhe unë e kisha shumë qejf e s’doja t’ja prishja. Rrija si e turpshme se mendoja që ishte i pari dhe i fundit në jetën time.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment