Showbiz

”King Lori is back!”/ Pas një shkëputje nga rrjetet sociale, rikthehet Loredana, reperja nuk mundet të tregojë se…

Ajo i ka fshirë të gjitha postimet dhe ka lënë vetëm një foto nga muaji qershor që lidhet me turin e saj.
Featured image of article: ”King Lori is back!”/ Pas një shkëputje nga rrjetet sociale, rikthehet Loredana, reperja nuk mundet të tregojë se… Loredana Zefi
Përditësuar:

GJERMANI– Ishte zhdukur nga rrjetet sociale për disa kohë. Reperja shqiptare Loredana Zefi pa asnjë paralajmërim mbylli llogarinë e saj në Instagram dhe nuk u bë e gjallë për fansat. Mirëpo Lori është rikthyer e duket se ka gati një surprizë për ne.

Ajo i ka fshirë të gjitha postimet dhe ka lënë vetëm një foto nga muaji qershor që lidhet me turin e saj.

“Dua të them diçka, por nuk mund të tregoj asgjë“- shkruan reperja në instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Na mbetet të zbulojmë se çfarë fshihet pas këtij postimi të Loredanës.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment