Aktualitet

ME VIDEO/ “Koronavirus, ptu të q***”, të rinjtë në Sarandë sulmojnë keq kinezin, qeshin e tallen me të pas përhapjes së virusit

Ai hap xhamin e makinës dhe i drejtohet qytetarit kinez me fjalët: “Koronavirus, ptu të q…”. videoja filmohet nga një tjetër person brenda në automjet.
Featured image of article: ME VIDEO/ “Koronavirus, ptu të q***”, të rinjtë në Sarandë sulmojnë keq kinezin, qeshin e tallen me të pas përhapjes së virusit Personi i sulmuar
Përditësuar:

TIRANË– Një person në qytetin e Sarandës ka sulmuar me fjalë një shtetas kinez. Në vidoen e dërguar në redaksinë e “JOQ”, shihet se si personi që po i jep një automjeti, ofendon kinezin, i cili po ecën në trotuar, duke e krahasuar me koronavirusin që ka pushtuan Kinën kohët e fundit.

“Koronavirus, ptu të q…”, shoferi nga Saranda vandalizon shtetasin kinez që jeton në Shqipëri on Vidnews.

Ai hap xhamin e makinës dhe i drejtohet qytetarit kinez me fjalët: “Koronavirus, ptu të q…”. videoja filmohet nga një tjetër person brenda në automjet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Korona virusi ka pushtuar së fundmi Kinën, ku ka pasur më shumë se 100 person atë vdekur e mijëra të tjerë të infektuar. Paniku i ka zënë edhe shqiptarët, pavarësisht se autoritetet përkatëse janë shprehur se nuk ka vend për alarm.  

(f.m/dosja.al)

Shto Koment