Showbiz

Kim Kardashian po nis një romancë të re? Në rrjet qarkullojnë zëra për një lidhje me ish-in e Jennifer Lopez

Mendohet se të dy kanë qenë në kontakt muajt e fundit dhe po mendojnë seriozisht për një lidhje, duke marrë parasysh që Kim është në kërkim të dikujt që mund ta përputhë atë kur bëhet fjalë për statusin dhe financat. Chris Jenner beson se Kim dhe Alex janë çifti i artë i Amerikës.
Featured image of article: Kim Kardashian po nis një romancë të re? Në rrjet qarkullojnë zëra për një lidhje me ish-in e Jennifer Lopez Kim Kaedashuan dhe Alex Rodriguez

SHBA– Ylli i ‘The Keeping Up With The Kardashians”, Kim Kardashian, duket sikur do të fillojë një romancë të re, edhe pse nuk është divorcuar ende zyrtarisht nga reperi Kanye West.

Bëhet fajlë për një lidhje të re me ish-burrin e Jenifer Lopez, Alex Rodriguez, dhe për këtë gjë ‘Mirror’ thotë se Kim është inkurajuar dhe bindur nga nëna e saj Chris Jenner.

Mendohet se të dy kanë qenë në kontakt muajt e fundit dhe po mendojnë seriozisht për një lidhje, duke marrë parasysh që Kim është në kërkim të dikujt që mund ta përputhë atë kur bëhet fjalë për statusin dhe financat. Chris Jenner beson se Kim dhe Alex janë çifti i artë i Amerikës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burime të tjera të afërta me familjen Kardashian-Jenner pohojnë se Kim dhe Jay Lo janë mikesha të mira dhe se nuk ka asnjë shans që këto pretendime të jenë të vërteta. Nga ana tjetër, ndërsa Lopez po shijon dashurinë e saj të vjetër, Ben Affleck, dhe ish-burri i Kim Kardashian, reperi Kanye Ëest është në një lidhje me Irina Shayk.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment