Bota

Kim Jong Un i rrethuar me luks të shfrenuar, mes avullit në hamam, lideri korean thur lëvdata

Kim gjatë vizitës së tij, Kim nuk kurseu lëvdadat për resortin super loksoz të Yangdok Country Hot Spring.

Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un së fundmi ka vizituar një resort super luksoz.

Kim gjatë vizitës së tij, Kim nuk kurseu lëvdadat për resortin super loksoz të Yangdok Country Hot Spring.

Resorti që u vizitua nga Kim sipas mediave boterore do të jetë një destinacion skish.

Por në vizitat e Kim vetëm disa ditë më pare është përfshirë dhe Diamond Mountain. Ky është një projekt i ndërtuar në bashkëpunim nga lideri i Koresë së Veriut dhe atij të Koresë së Jugut.

Pamjet nga resorti flasin vetë për super luksin ku ka zgjedhur të pushojë Kim.

Shto Koment