Aktualitet

“Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua”, ultimatumi që Fevziu vuri ndaj Markut (DEBATI)

Një debat pati dje në "Opinion" mes Mark Markut dhe Blendi Fevziut. Ndër të tjera Fevziu u shpreh:" Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua".
Featured image of article: “Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua”, ultimatumi që Fevziu vuri ndaj Markut (DEBATI) Mark Marku dhe Blendi Fevziu

Tiranë- Një debat ka pasur dje edhe mes pedagogut Mark Marku dhe Blendi Fenvziut në emisionin “Opinion” në lidhje me aktualitetin politik. Duhet të themi se Mark Marku pati dje një debat të ashpër edhe me ministrin Cakaj por në një moment situata u nxeh edhe mes tij dhe  Fevziut.

Marku i kërkoi Fevziut që të ndërpritej propaganda, pra të mos fliste më Cakaj dhe në këtë moment  ka nisur edhe debati. “Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua.”, është shprehur ndër të tjera Fevziu ndaj Markut.

DEBATI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fevziu: Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua.
Marku: Ndërprite propagandën.
Fevziu: Edhe ai thotë që ti bën propagandë. Ai do iki tani.
Marku: Po s’po ikën.
Fevziu: Po ai do iki kur t’i them unë o Mark.

J.V/Dosja.al

 

2 Komente në ““Këtu do sillesh si të më dojë qejfi mua”, ultimatumi që Fevziu vuri ndaj Markut (DEBATI)

  1. B Fevziu u soll si bajraktar. Sjellje tipike e kohes se Sulltaneve otomane. Nuk ka faj i ben hyzmetin pronarit te Klanit dhe pages se tij. Se cfare mesazhi jep me ate qendrim ai ndoshta e kupton por nuk ben dot ndryshe. Ne emision leviz para brapa sikur ka probleme me feshikezen e urines apo eshte nevrastenik (nuk kam pare moderator te tille ne TV perendimore).

  2. Do dalin ndonje hundlesh qe te ja thyejne turinjte ne studio por nuk i therret ato se i ka frike; e meriton, i eshte mbushur kupa!

Shto Koment