Argetim

Këto janë xhupat më të mirë që duhet t’i vishni në ditët me shi(FOTO)

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë dhe ju sugjerojmë të mos dilni nga shtëpia pa veshur një xhup të tillë këto ditë me shumë shi.

TIRANË- Të gjithë mërzitemi dhe lodhemi në ditë me shi, kur rrobat na lagen dhe rrezohemi nga një e ftohur. Mos vishni asnjëherë pallto apo xhupa që nuk kanë një shtresë mushamaje gjatw ditëve me shi.

Mënyrë tjetër për t’u mbrojtur nga shiu nuk ka Dosja.al iu sugjeron se duke u veshur me një xhup i cili nga jashtë ka shtresë mushamaje do jetë më e lehtë për t’u mbrojtur nga shiu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nëse e keni të vështirë të gjeni një xhup të tillë, dosja.al sot në këtë artikull do ju tregojë modelet më të mira dhe ngjyrat më tërheqëse për xhupat gjatw ditwve me shi.

A.C/Dosja.al

Shto Koment