Kuriozitete

Këto janë hotelet më të pazakonta që nuk do ta besoni se ekzistojnë(FOTO)

Harrojini hotelet e zakonshme që njihni deri më tani. Në pika të ndryshme të botës, 12 hotele tepër të çuditshme dhe shumë magjepsëse ekzistojnë dhe tërheqin vizitorë çdo vit. Ja se cilat janë hotelet që nuk duhet të lini pa provuar të paktën një herë në jetë.

TIRANË- Në vendet më të çuditshme dhe me pamjen e strukturën më të pabesueshme, ja cilat janë 12 hotelet më të veçanta në botë. Nga Holanda në Kosta Rika shikoni vendet më fantastike ku  mund të kaloni eksperienca unike

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më sipër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Brightside

A.C/Dosja.al

Shto Koment