Horoskopi

Këto janë 5 shenjat që nuk e durojnë dot një lidhje!

Këto shenja janë më mirë kur janë vetëm.
Featured image of article: Këto janë 5 shenjat që nuk e durojnë dot një lidhje! Foto ilustruese

Nëse jeni nga ata njerëz që e kanë të vështirë të gjejnë një partner dhe nuk kanë shumë marrëdhënie dashurie pas tyre, ndoshta ka të bëjë me shenjën tuaj të zodiakut. Këto shenja janë më mirë kur janë vetëm.

1. Binjakët

Kushdo që i njeh karakteristikat e Binjakëve do ta kuptojë se kjo shenjë nuk i ka mirë punët me marrëdhëniet afatgjata. Kjo nuk do të thotë që ata nuk dëshirojnë intimitet, por është thjesht më e lehtë për ta të menaxhojnë marrëdhënie të rastësishme dhe të pakomplikuar. Atyre u pëlqen të fillojnë një marrëdhënie vetëm nëse janë të sigurt se do të ketë sukses.

2. Shigjetari

Harkëtarët nuk kanë frikë nga lidhja, por ata do të përfshihen vetëm nëse besojnë se ai person mund të jetë “i duhuri”. Jeta e kësaj shenje është të relaksuar është goxha e lumtur kur ata janë vetëm. Ata fshehurazi duan marrëdhënie, por vetëm nëse partneri ndan të njëjtat interesa dhe hobi si ata.

3. Ujori

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ujori është shumë kërkues në një marrëdhënie. Padyshim shenja më e pavarur e zodiakut. Megjithëse ata janë një nga njerëzit më të dhembshur dhe më të dashur, atyre njëlloj u duhet një periudhë paqeje në të cilën ata mund të ushqejnë idetë dhe mendimet e tyre.

4. Peshqit

Peshqit janë shumë të pasigurt për t’u dashuruar. Personaliteti i Peshqve ndryshon nga shenjat e tjera në këtë listë, sepse njerëzit e kësaj shenje kanë nevojë për kujdes dhe vëmendje në mënyrë që të ndihen të vlerësuar.

5. Virgjëresha

Virgjëresha është shumë e përzgjedhëse në dashuri dhe shumë kritike ndaj të tjerëve dhe jo ndaj vetvetes. Virgjëreshat kanë në mendje pamjen perfekte të një marrëdhënie kur takojnë një partner, por jeta në çift nuk vjen kurrë pa sfida.

(k.m.dosja.a)

Etiketa:

Shto Koment