Politike

“Këto deklarata nga mërgata…”/ Erion Isai nuk përmbahet, Robert Aliaj: Jam në hotel! Ndërhyn Vasili: Mos fol ashtu se do votojnë emigrantët

Eni Vasili i është drejtuar duke i thënë se edhe emigrantët do të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit prandaj mos të flas me një gjuhë të tillë për ta. 
Featured image of article: “Këto deklarata nga mërgata…”/ Erion Isai nuk përmbahet, Robert Aliaj: Jam në hotel! Ndërhyn Vasili: Mos fol ashtu se do votojnë emigrantët Erion Isai dhe Robert Aliaj

TIRANË- Kryetari i Bashkisë në Kolonjë, Erion Isai mbrëmjen e së hënës ka qenë i ftuar në emisionin ‘Open’ ku dhe ka pasur  një përplasje me artistin Robert Aliaj. Gjatë debatit ish-aktori ka thënë se nuk i pëleqejnë deklaratat që bëjnë mërgimtarët por më pas është përpjekur që të ndërroj muhabet, ndërkohë kjo gjë nuk i ka shpëtuar gazetares Eni Vasili e cila i është drejtuar duke i thënë se edhe emigrantët do të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit prandaj mos të flas me një gjuhë të tillë për ta.

Pjesë nga biseda

Robert Aliaj: Ky është fundi juaj, ky është fillimi i fundit tuaj…

Erion Isai: Po jo pra nuk ësht fare ashtu, ky është thjesht një perceptim i yti…

Robert Aliaj: po kështu është…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Erion Isai: Shiko se mua nuk më pëlqejnë këto deklarata nga mërgata kështu…

Robert Aliaj: Jam në Tiranë, në një hotel në Tiranë

Erion Isai: Ok nejse…

Eni Vasili: Shiko se do votojnë dhe emigrantët kështu që mos fol kështu për mërgatën… ta dish…

(A.k.f.m/Dosja.al)

Shto Koment