Aktualitet

Këshilla si të plotësoni lotarinë amerikane, ambasada: Kujdes, rregullat për aplikuesin kryesor

Ambasada ka publikuar disa këshilla mbi plotësimin e aplikimit të lotarisë.
Featured image of article: Këshilla si të plotësoni lotarinë amerikane, ambasada: Kujdes, rregullat për aplikuesin kryesor Lotaria Amerikane.

Tiranë- Aplikimet për lotarinë amerikane filluan që prej ditës së djeshme në orën 18:00.

Sot Ambasada ka publikuar disa këshilla mbi plotësimin e aplikimit të lotarisë.

Njoftimi i ambasadës:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 18:00! Vazhdoni të na ndiqni në Facebook për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj. Këshilla ime e parë është që të hapni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti. Ato janë të përkthyera në shqip! Këtu mund t’i gjeni udhëzimet: https://bit.ly/2l7myjg #pyetanen

J.V/Dosja.al

Shto Koment