Showbiz

Kërcen si e ‘tërbuar’, Olta Boka e kall në dasmë me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, i fejuari e kap nga beli (Video)

Dyshja kanë dalë për herë të parë publikisht.
Featured image of article: Kërcen si e ‘tërbuar’, Olta Boka e kall në dasmë me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, i fejuari e kap nga beli (Video) Olta Boka në dasmë me të fejuarin

Këngëtarja Olta Boka ka dalë për herë të pablikisht me të fejuarin e saj që është njëkohësisht edhe djali i ish-deputetit Shezai Rrozaj, Ivin. Dyshja kanë qenë të ftuar në dasmën e këngëtarit Erik Lloshi.

Të dy të veshur klas duket se janë argëtuar në mënyrë të çmendur në këtë dasmë. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Olta Boka qesh dhe kërcen me të fejuarin e saj.

Dyshja së fundmi kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre 2-vjeçare. Këngëtarja është shprehur se nuk ka dashur ta bëjë publike më parë, pasi nuk donte që njerëzit ta njihnin Ivin si ‘i dashuri i Olta Bokës’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Olta Boka ne dasmen e Erik Lloshit me te fejuarin on Vidnews.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment