Aktualitet

Keni për t’u larguar sot nga Shqipëria? Mos u nisni në aeroport, anulohen fluturimet e parashikuara paraditen e sotme! Ende asnjë vendim për orët e pasdites (LISTA)

TIA, në faqen e saj zyrtare, shprehet se nuk mban asnjë përgjegjësi për anullimin apo vonesat në fluturim, duke njoftuar edhe fluturimet që nuk do të kryhen. 
Featured image of article: Keni për t’u larguar sot nga Shqipëria? Mos u nisni në aeroport, anulohen fluturimet e parashikuara paraditen e sotme! Ende asnjë vendim për orët e pasdites (LISTA) Foto ilustruese

TIRANË– Asnjë fluturim nuk do të kryhet as sot nga aeroporti i Rinasit. TIA, në faqen e saj zyrtare, shprehet se nuk mban asnjë përgjegjësi për anullimin apo vonesat në fluturim, duke njoftuar edhe fluturimet që nuk do të kryhen. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë vendim për fluturimet e orëve të pasdites.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Greva në Rinas/ Ushtria dhe FNSH-ja marrin në mbrojtje aeroportin, nisin hetimet për kontrollorët, afati i fundit për negociata sot në 10:00 (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment