Showbiz

“Keni ngrënë gjithë jetën groshë, na del gjak nga veshët kur dëgjojmë Gucci”/ Capital t replikon me ndjekësin: Ç’ke ti, e hamë prapë ne…

Një ndjekës shkruan se Capital T duhet të heqë dorë nga këngët me Guçi dhe shampanjë, teksa shton se shqiptarët gjithë jetën kanë groshë, ndërsa tani bëjnë filma.
Featured image of article: “Keni ngrënë gjithë jetën groshë, na del gjak nga veshët kur dëgjojmë Gucci”/ Capital t replikon me ndjekësin: Ç’ke ti, e hamë prapë ne… Capital T

KOSOVE– Capital T ka postuar për ndjekësit e tij një video ku shfaqet duke dëgjuar “Flawless”, por përveç se ndihet krenar për triumfin e kësaj kënge, ai lëshoi një thumb për kolegët e tij.

Ai tha që “Flawless” është ndryshe nga çfarë kërkon tregu muzikor, por kjo nuk e ka penguar të triumfojë.

“FLAWLESS” im so proud of you krejt ndryshe prej cka bon industria edhe prap ja dole me triumfu me sukses #SKULPTURE”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo, ndër komentet e shumta ai që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan se duhet të heqë dorë nga këngët me Guçi dhe shampanjë, teksa shton se shqiptarët gjithë jetën kanë groshë, ndërsa tani bëjnë filma.

Koment

Ky koment tërhoqi edhe vëmendjen e Capital T, i cili i ktheu një përgjigje që bëri për të qeshur shumë fansa të tjerë.

Pash Zotin veç kenge me guçi, shampanje e kshu mos beni me se ka fillu tu na dal gjak nga veshet. Shqiptaret tan jeten kane ngrene groshe, na bejne filma tani”, shkruan fansi. “Prandaj që tani na ka ardh dita bëjmë filma. Po groshin e hamë prapë ne, çke ti”, i kthehet reperi.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment