Showbiz

 Këngëtarja shqiptare në zi! Adelina Tahiri humbet personin e dashurin, i bën dedikimin prekës(FOTO)

Adelina Tahiri përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj.
Featured image of article:  Këngëtarja shqiptare në zi! Adelina Tahiri humbet personin e dashurin, i bën dedikimin prekës(FOTO) Adelina Tahiri

TIRANË- Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri është një prej këngëtareve me një zë unik dhe shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo  së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin  e hidhur se gjyshja  e saj  ka ndërruar jetë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes fotos së gjyshes që ka publikuar, këngëtarja shkruan: U prefsh në paqe nënë! Do të na mungosh!

A.C/Dosja.al

Shto Koment