BotaShowbiz

Këngëtarja Miley Cyrus i thotë të gjitha, zbulon se me kë ka kryer marrëdhënie për herë të parë: Ishte treshe…

Miley Cyrus për herë të parë ka bërë seks treshe me dy vajza të tjera, ndërsa ka treguar se mashkulli i parë me të cilën ka kryer marrëdhënie ka qenë Liam Hamsworth, me të cilin u martua dhe më pas u ndanë.
Featured image of article: Këngëtarja Miley Cyrus i thotë të gjitha, zbulon se me kë ka kryer marrëdhënie për herë të parë: Ishte treshe… Miley Cyrus
Përditësuar:

SHBA- Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, në një intervistë që ka dhënë për gazetaren Alexandra Cooper, ka treguar eksperiencat e saj në jetën private ku mes tyre ka folur edhe për përvojat seksuale.

Këngëtarja, 27-vjeçare ka treguar se për herë të parë ka bërë seks treshe me dy vajza të tjera, ndërsa ka treguar se mashkulli i parë me të cilën ka kryer marrëdhënie ka qenë Liam Hamsworth, me të cilin u martua.

E pyetur se pse përvoja e parë seksuale ishte me dy vajza, ajo është përgjigjur se këtë e ka bërë pasi shoqet e saj ia kishin përshkruar lidhjet me meshkujt si të tmerrshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:dailymail.

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment