Showbiz

Këngëtarja i vendos këmbët mbi prehër, biznesmeni turk bën dedikimin e ëmbël në shqip për Gentën: Të dua shumë…

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hyseni ka shkruar në gjuhën shqipe se e do shumë Gentën.
Featured image of article: Këngëtarja i vendos këmbët mbi prehër, biznesmeni turk bën dedikimin e ëmbël në shqip për Gentën: Të dua shumë… Genta Ismajli dhe Hysen Usta, partneri i saj

TIRANË– Biznesmeni Hysen Usta, i njohur për publikun shqiptar si partneri i këngëtares Genta Ismajli ka treguar dashurinë e madhe që ka për të.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hyseni ka shkruar në gjuhën shqipe se e do shumë Gentën.

Të dua shumë,”- shkruan ai krah fotos ku shihet se këngëtarja ka hipur këmbët mbi ato të partnerit dhe në dorë mban një trëndafil të kuq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Hysen Usta

Së fundmi, Genta Ismajli është përfolur se është në pritje të ëmbël, pas fotos që vetë këngëtarja vendosi të ndajë me publikun, ku i dukej barku i rrumbullakosur. Por deri  më tani, nuk ka asnjë deklaratë pohuese apo mohuese nga vetë çifti, në lidhje me shtatzëninë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment