Showbiz

Zbrazet ‘arma’ në mes të emisionit, Romeo Veshaj nxjerr pistoletën dhe “qëllon” Robert Berishën: Ma fute plumbin?

Bora e ka pyetur Robertin, se cila ka qënë frika e tij më e madhe dhe pikërisht në atë moment është afruar Romeo Veshaj, me një armë në dorë duke qëlluar në ajër me një plumb manovër.
Featured image of article: Zbrazet ‘arma’ në mes të emisionit, Romeo Veshaj nxjerr pistoletën dhe “qëllon” Robert Berishën: Ma fute plumbin? Robert Berisha

TIRANË–  Këngëtari Robert Berisha i është bërë një rreng gjatë emisionit “Treshat”, ku edhe po intervistohej nga Bora Zemani.

Bora e ka pyetur Robertin, se cila ka qënë frika e tij më e madhe dhe pikërisht në atë moment është afruar Romeo Veshaj, me një armë në dorë duke qëlluar në ajër me një plumb manovër. Në moment Roberti ka mbuluar kokën dhe më pas e ka kaluar gjithë situatën me sportivitet.

PJESË NGA EMISIONI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bora Zemani: Cila është frika jote më e madhe?

Robert Berisha: Nuk është mirë me treguar frikat e tua.*Romeo zbrazh armën. A ishte origjinal se më duket se ma fute plumbin?

(k.m./dosja.al)

Shto Koment