Showbiz

Moderatori i njohur shqiptar infektohet me Covid-19

Moderatori i njohur, Xhani Shqerra, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ku burime nga Panorama thonë se ai ka marrë përgjigje pozitive të tamponit dhe se nuk dihet akoma gjendja shëndetësore e tij.
Featured image of article: Moderatori i njohur shqiptar infektohet me Covid-19

TIRANË –Xhani Shqerra është moderatori, modeli dhe balerini, i cili për herë të parë u shfaq në vitin 2000 me këngën në gjuhën italiane “Un posto nel tuo cuore”.

Moderatori Shqerra është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi konfirmohet nga burime të Panorama, të cilat thanë se ai ka marrë përgjigjen pozitive të tamponit këtë të enjte dhe se nuk dihet ende gjendja shëndetësore e Shqerrës, nëse është me simptoma apo asimtomatik.

Xhani Shqerra

(s.s/dosja.al)

Shto Koment